Bodysun - solárium, solární studia Brno, Praha

SPEED BRONZER

aneb okamžité opálení bez UV paprsků


Služba se provádí: Praha - Břevnov.

Službu lze uhradit permanentkou na solárium s případným zvýhodněným kreditem.
Zákazníci se stříbrnou a zlatou kartou mají cenové zvýhodnění.

Speed bronzer představuje nejmodernější systém v procesu přirozeného
intenzivního opálení a garantuje rychlý a snadný opalovací výsledek nejlepší kvality.

Speedbronzery znamenají inovaci v oblasti sprejových systémů bez UV záření.
Díky jedinečnému magnetickému bronz systému přijme kůže asi pětaosmdesát procent nanášeného opalovacího lotion. Tím je zaručeno, že se přímo na kůži nanáší pouze malý nadbytek (asi patnáct procent) prostředku. Zároveň je ušetřeno okolí a není třeba používat kabinku a navíc se zcela anuluje možnost vzniku nepříjemných „sprejových oparů a zvíření“.

Kompletní nanášení produktu Speed bronzer trvá od dvou do čtyř minut, provádí se v příjemném svěžím vzduchu (nikoli například prostřednictvím vlhkého studeného stříkání), a to přímo na kůži klienta. Schnutí nastává během pár sekund a bez nutnosti použít pomocné prostředky jako ručník nebo fén. Produkt se rovněž vyznačuje minimální hlučností.

Sprejové systémy lze upravovat podle konkrétních požadavků a očekávání jednotlivých zákazníků, přičemž nehraje roli fakt, zda má být opálen obličej, ramena nebo končetiny. Nevznikají totiž korektivní proužky. Systém je díky specielně vyvinutým recepturám individuálně vyladěn na všechny čtyři typy pleti.

Díky okamžitému bronzovému efektu a clear bronzeru lze vyhovět i těm nejnáročnějším přáním. Systém umožňuje přesné nanesení pouhým okem tak, aby mohl být každý zákazník individuálně nastříkán. Lze nastříkat i pouze určité části těla. Navíc se ve finále dosahuje rychlého a nekomplikovaného výsledku, který se nechává osvěžit a nemusí se vylepšovat.


Délka trvání dosaženého opálení

Délka trvání opálení se odvíjí od konkrétní kožní obnovy každého zákazníka. Nelze ji tedy stanovit univerzálně, ovšem zkušenosti ukazují, že se pohybuje mezi pěti až deseti dny.
Chce-li si klient zachovat homogenní barvu bez fleků, měl by se minimálně dvanáct hodin po opálení zdržet sprchování, koupání a plavání a v neposlední řadě se také vyvarovat fyzické práce, která by mu mohla vyvolat silné pocení.

ceník aplikace

ceník nástřiku
běžná cena klub Bodyfun - stříbrná a zlatá karta
obličej a dekolt 190 99
celé tělo 390 299


Doporučujeme: Ersteleasing&Delete | Jiné investice | Jiné půjčky | Realizacepohledavek | AV Návody

Provozovatel:
Fogua trade s.r.o., Pod sídlištěm 1, Brno 636 00. IČO : 03498280. Společnost je zapsaná u rejstříkového soudu v Brně, oddíl C